Mali Dorośli – wyjątkowi prowadzący w nowym formacie

Jak wygląda świat show-biznesu od kulis? Z jakimi wyzwaniami mierzą się osoby popularne? “Mali dorośli” to nowy redakcyjny format wideo Portalu Parentingowego, w którym chłopcy, Janek i Antek, rozmawiają z największymi gwiazdami i influencerami. Bracia zadają pytania, które nurtują nie tylko dorosłych, ale i najmłodszych fanów osób znanych.

Życie gwiazd nie jest usłane różami, jak często może się wydawać. Za sukcesem stoją lata pracy, wyrzeczeń, a także szereg zmian. Dlaczego zatem idealizujemy życie osób znanych? Jaki jest przepis na sukces w sieci? Jak show-biznes widzą dzieci? Zmiana perspektywy, chociaż na moment, skłania do refleksji. 

W programie “Mali dorośli”:

  • oddajemy głos najmłodszym, aby mogli zadać gwiazdom szczere i trafne pytania
  • zapraszamy do programu osoby, które na co dzień podziwiają nasi prowadzący. 
  • rozmawiamy po prostu o życiu gwiazd, ich problemach, osiągnięciach, sukcesach, a także o przełomowych momentach w życiu. 
  • usłyszymy pytania, które nie padły jeszcze z ust innego dziennikarza.
  • nie pominiemy trudnych tematów.
  • pokażemy, że życie osób sławnych i bogatych to nie tylko drogie restauracje, wyjazdy, współprace i sukcesy zawodowe, a to, co widzimy w sieci jest tylko fragmentem ich codzienności.
  • nie zabraknie przestrzeni na żarty i dużo uśmiechu.. 
  • zaskoczymy niejednego gościa dziecięcą ciekawością świata.

“Mali dorośli”: Prowadzący

Janek (13 lat) i Antek (7 lat) Bronner to bracia, którzy swoje pierwsze doświadczenie przed kamerą mają już za sobą. Widzieliśmy ich już w polskich serialach, reklamach i programach Netflixa.

Chłopcy wiedzą, że szczera rozmowa to najważniejszy element komunikacji. Zadają gwiazdom pytania, które ich nurtują, z szelmowskim uśmiechem na twarzy. Oprócz dziennikarstwa interesuje ich także modeling i aktorstwo. W wolnym czasie stawiają na sport, a ich ulubioną dyscypliną jest tenis. Ich ciekawość świata i duża empatia w tak młodym wieku wywiera na gwiazdach ogromne wrażenie.